| Kisssssss a întrebat:

Am parul saten si nu m-am vopsit niciodata si vreau sa ma vopsesc, vreau o culoare de saten mai deschis. Credeti ca un ciocolatiu mi sar prinde? O sugestie de cum as putea sa ma vopsesc...?

6 răspunsuri:
| CandyღDulceata a răspuns:

Salut. Depinde foarte mult cum ai tenul, daca tenul tau e inchis nu poti sa te vopsesti cu o culoare deschisa ( cum ar fi blond ) iar daca esti mai deschisa ti-ar sta bine : blonda, bruneta, roscara, si alte anexe ale vopselelor :). http://www.styleandthecity.ro/......sford_.jpg ciocolatiu gen asa da, este o nuanta minunata, chiar imi place :) mai cauta pe google, am gasit si eu acum o gramada de variante :). ( si eu vreau sa ma vopsesc la varfuri dar nu stiu care sa aleg : albastru sau verde ) bafta :*

| Meli34 a răspuns:

Fetelor, nu va vopsiti ca va stricati parul. O sa aveti timp cand o sa va apara fire albe sa va vopsiti...parerea mea...nu vreau sa supar pe nimeni, e alegerea voastra, eu doar v-am dat un sfatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm..depinde.Daca ai tenul un pic mai deschis te-ar prinde si roscat deshchis(o nuanta spre rosu).E un nou"trend"din cate se observa si chiar prinde dragut.

| mihamika99 a răspuns:

Un blond mai inchis
:*

| catawolf123 a răspuns:

Sincer sa fiu intotdeauna mi-a placut la fete care se vopsisera blond sau ciocolatiu in cazul tau e mai dificil din cauza tenului