| Roxy1993 a întrebat:

Am problema cu bateria telefonul meu(originala) nu ma mai tine nici cateva ore.Inainte tinea si 5 zile, iar acum mai deloc. Ce sa ii fac sa-si revina? Si daca cumpar alta ma va tine ca cea a telefonului? (am un Nokia 6234)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de veche este bateria, daca are mai mult de 2 ani e cazul sa o schimbi happy, una noua cu siguranta va tine mai mult decat asta, asta si in functie de numarul de miliamperi happy