| livrain007 a întrebat:

am si eu o intrebare:anul asta intru in clasa a 9 a si vreau sa ma transfer la alt profil al aceluias liceu.cineva mi-a luat-o inainte(eu nefiind in tara si nestiind cum se procedeaza)cu medie mai mica decat a mea.Credeti ca se mai poate face ceva acum? Funda big grin

1 răspuns:
| SQueeZer a răspuns:

Probabil....Si la mine in clasa, anul trecut, cand am intrat in a 9-a, am avut numar maxim de elevi ( 29 ). O fata tot din a 9-a, dar alta clasa a vrut sa vina la noi deoarece erau profesori mai buni si avea multi prieteni aici. Cu toate ca eram intr-un numar maxim de elevi, a acceptat-o si pe ea.