| Liily a întrebat:

sunt din Tg-Mures si am terminat clasa a 8 a.Am avut media de terminare 8.55 si mi-am pus prima optiune la Papiu-stiinte ale naturii.Desi sunt 60 de locuri multi vor la acest profil si au medie mai mare decat a mea.Credeti ca am sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Depinde de cati vor sa mearga la acel profil. Intr-un an mediile pot creste dar la fel de bine pot si scadea. Daca l-ai trecut e bine...acum depinde de optiunile pe care le-au pus ceilalti copii din Tg-Mures. Eu iti iurez bafta sa intri la liceul pe care ti-l doresti. Apropo care a fost ultima media anul trecut cu care s-a intrat la acest profil? Daca a fos mai mica decat a ta s-ar putea sa intri.