| YQANA a întrebat:

am un iphone 6 si am un cont de icloud si nu mai stiu parola! cum fac sa sterg acel cont? cand dau IESIRE si STERGERE DE PE IPHONE imi cere parola... ce pot face? in afara sa dau resetare? dau Fundita :*

5 răspunsuri:
| Totenn a răspuns:

Daca ai uitat contul icloud nu mai poti face nimic

| mont a răspuns:

Nu poti recupera parola la iCloud/e-mailul ala? Fiind vorba de iphone 6 ma gandesc ca il ai cumparat oficial din magazin, nu? Ai actele pe el?

| YQANA explică (pentru mont):

Da. si am bagat cotul vechi pe care il avem pe un 4s...

| mont a răspuns (pentru YQANA):

Daca nu poti nicicum recupera parola ia legatura cu suportul de la Apple, ti se va cere si factura pe el.

| CostinCostin2016 a răspuns:

Detalii complete precum si un tutorial pas cu pas pentru eliminarea unui iPhone, iPad sau iPod din iCloud gasesti aici http://www.iphone365.ro/......-tutorial/