| DannyP a întrebat:

am un Samsung galaxy S4 si mi-a aparut o dunga verde in partea dreapta a ecranului, am sunat la evomag ( de acolo am luat produsul) si au zis sa il timit la ei. Ce vreau sa intreb a patit cineva ceva asemanator. vreau sa stiu cam cat dureaza reparatia sau inlocuirea produsului, si ce credeti voi il repara sau il inlocuieste? Dau funda!

1 răspuns:
| Roger645 a răspuns:

Ar trebui sai ai tiparit sau online in contul tau un certificat de garantie si acolo sa ai numere de telefon/ adresa/ mail de la service, care poate fi alta firma decat evomag. O cunostinta, tot asa a luat de la un market tot un Samsung, s-a busit. Avand copie factura/ garantie/ bilet lipit cu defectul am mers direct pe Bd Decebal 14 si l-am lasat acolo, Dupa cateva zile era rezolvat. Altfel se lalaia 2 saptamani cu plimbatul coletelor.
https://www.esdservice.ro/decebalservice/