| fifastyle a întrebat:

Am un samsung s5230 star(tocco lite) si azi am intampinat o problema.
Am primit un mesaj si am deblocat telefonul, si fara sa apas butonul Turn OFF s-a inchis.
Am incercat sa il redeschid si cand ajunde la 3/4 din procesul de incarcare se blocheza. Am incercat cu alt sim: degeaba fara card: degeaba.
Este inca in garantie dar as vrea sa stiu daca ati intampinat aceeasi problema si voi sau stiti despre ce este vorba. Multumesc! cel mai bun raspuns funda!

1 răspuns:
| filaret03 a răspuns:

Sa mor eu in viata mea nu-mi mai iau Samsung s5230 s-a stricat displayu fara sa nu-i fac nimic ce telefoane...