| anonimus005 a întrebat:

Buna!happy As dori a stiu ce masina trebuie sa iau si de unde laughing) ca sa ajung la cazino -faleza!big grin P.S. sunt din Navodari

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Uita-te pe google maps si vezi autobuzele daca dai zoom mai mult iti apare in albastru numerele statiilor cu respectivele autobuze ce trec pe acolo si in plus asa daca vrei iti ramane biletul gratuit daca nu e controlor.

3 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Se numeste taxi:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei frumos microbuzul care te duce spre Constanta si de la gara iei doiul din statie ( de pe partea cu parcul, o sa-l vezi inainte sa treci de ultima intersectie si sa ajungi in gara ( e pe partea stanga ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

PS: cobori la ultima statie cu doiul, oricum o sa vezi marea cand te apropii si este si un drum foarte prost pana la ultima statie.