| dan09 a întrebat:

daca as dori sa fac o petrecere pe plaja din constanta/navodari(majorat) trebuie sa vorbesc cu cei de la primarie deoarece e plaja orasului? sau se poate face si fara acord, multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fără acord nu poți pentru că mă gândesc că fiind majorat o să aveți alcool și nu ai voie să bei alcool în spațiu public, deci primești amendă după amendă când dă poliția de tine acolo : și deranj, și alcool dar chiar nu știu unde și dacă poți vorbi cu cineva pentru așa cerere

| Crackman a răspuns:

Acum depinde, multe plaje sunt private si trebuie sa vb cu proprietarul.

| Camelia25 a răspuns:

Nu se poate face fara acord, patrulele poliției ar interferi