| rebecca1 a întrebat:

Buna,as dori sa stiu,in cazul in care se poate, cum pot sa trimit mesaj unui utilizator okazii daca acesta nu are niciun produs la vanzare?

1 răspuns:
| Okaziiro a răspuns:

Buna! Daca un utilizator nu are niciun produs la vanzare, nu ii poti trimite un mesaj. In cazul in care ai vrut sa cumperi un obiect, insa vanzarea lui nu mai era activa pe site, poti folosi link-ul urmator pentru a gasi si alte oferte pe site: bit.ly/15aIpHK Pentru asistenta ne gasesti si pe suport@okazii.ro sau 0374OKAZII. O zi frumoasa! Dana