| dyana98dy a întrebat:

As dori sa stiu daca okazii cere bani pentru un produs pus in vanzare. daca da cum pot sa ii platesc?

multumesc!

scuze pentru categorei!

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna, stai linistita nu iti trebuie nici un fel de bani, doar iti faci cont care necesita si un numar de telefon din cate stiu, si pui produsul spre vanzare, dai detaliile, adaugi 1-2 poze si gata, astepti "licitatiile", oferte si intrebari despre produs. Pa pa!

| raisa1993maria a răspuns:

Buna, nu platesti pentru un produs pus pe okazii, iti faci cont, iti atasezi produsul acolo si ai dreptul sa iti adaugi si 2 poze, daca vrei mai mult de 2 poze atunci platesti o anumita suma

| alextotal a răspuns:

Salut. Okazii NU cere bani.