| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu de une pot descarca retele wlan sau wifi pentru Nokia c6 ca nu imi mai merge reteaua wlan foloseam TP-LINK_A82098 SI NU IMI MAI MERGE DE O LUNA CIND DAU CONECTARE IMI SCRIE KIAVE WPA INCORECTA EU PINA ACU FOLOSEAM TP-LINK_A82098 SI BAGAM CODU dg123456 si acu nu mai merge si mi s-a sters si setarea destinatie retea era setarea unde vedeam toate retelele care le aveam pe telefon cind dau sa deskid imi spune eroare de sistem mi sa ster setare va rog sa-mi dati unde pot gasi sa descar din nou aceasta setare si coduri pentru retele wlan sau wifi pentru Nokia c6 va multumesc

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Cum sa descarci nene retele wlan? Reseteaza-ti reouterul si reconfigureaza-l. Nu se mai inteleg din cauza parolei, nu o mai recunoaste. Iti si spune singur..."KIAVE WPA INCORECTA EU PINA". Parola de la wirelless nu e buna. Refa setarile si schimba parola.