| LiLMoRe a întrebat:

De ce nu merge wifi-ul pe nokia c3? imi da ori siguranta incorecta ori nu se poate conecta la reteaua wireless

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Poi du-te intr-un loc unde stii sigur ca merge bine netul dai pe la setari-conectivitate-wlan-wlan-uri disponibile-si acolo o sa-ti apara dai pe cel care nu are lacat(dar daca stii parola poti sa dai si pe ala)si apoi se activeaza dai pe interne-navigator-google si scrii ce vrei u iar daca nu merge inseamna ca nu ai semnal sau nu merge netul! Bafta! Sper ca te-amm ajutat!