| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am Nokia c6 si nu imi mai merge retelele wlan pina acu mergeam cu reteaua TP-LINK_A82098 si nu imi mai porneste mi s-a sters setarea de unde dadeam destinatia retelelor ce sa fac ca sami porneasca din nou imi arata ca am semnal da nu-mi porneste as vrea sa stiu codu de la tipilink scris si de la retelele wlan fa va rog frumos mai am una info strada nu mai stiu si restul si as vrea sa-mi dati un sait de unde pot descarca din nou setarea cu destinatia retelelor si sa descar coduri si retele wlan va rog frumos

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nene invata sa scrii, ca te faci de ras. Ti-am mai raspuns odata.