| glodbogdan a întrebat:

azi am descarcat pes 08, dar nu stiu cum sa sutez, pasez, centrez. Spuneti-mi de unde dau sa le schimb sau imi spuneti voi de care sutez, pasez, centrez.Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Burzea a răspuns:

Cred ca dupa A S D

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sutezi trebuie sa bagi piciorul sub minge; sa nu rezi ca e ca cum sutezi dai cu latu; si sa centrezi sa bagi piciorul sub minge si dai cum vrei tu tare incet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasezi de pe X depe A centrezi si depe D sutezi la mine asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai descaracat pesu 08

| radiniho a răspuns:

Salut deci intri in konami si vezi acolo settings setezi controalele cum sunt pe net adica, cauti pe google si le setezi asa cum sunt acolo.nu uita funda!