| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu de munca in strainatate pentru tatal meu in meseria de sudor sau macaragiu pe macara turn. Va rog sa ma ajutati am cautat peste tot dar nimic, o firma serioasa as vrea sa-mi spuneti care are nevoie de oameni seriosi cu experienta de 27 de ani experienta iar varsta tatalui 50. va multumesc mult

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intereseaza-te la AJOFM din judetul vostru, la functionarul EURES. De asemenea te poti uita pe site-ul oficial EURES, acolo sunt publicate locurile de munca din tarile UE. Numai bine!

| Xtech a răspuns:

Incearca aici :
http://ro.indeed.com/