| coconycol a întrebat:

Cine ma ajuta cu un loc de munca ca sudor electric sau macaragiu pe macara turn pentru tatal meu? M-ar interesa in special ca sudor dar in strainatate cu o firma serioasa dar din Braila si plecarea cat mai repede.va multumesc

1 răspuns:
| Calotescu_Ion_1962 a răspuns:

Buna dimineata!
La Galati se construiesc vapoare care deservesc platforme marine. Incerca la o companie pentru functia de macaragiu,,, Crane operator''. Acum nu stiu ce tip de calificare are, pe ce tip de macara poate profesa. Oricum este platita foarte foarte bine. Eu lucrez pe aceste tipuri de vapoare, dar nu pe aceasta functie. Bafta...