| Maariiaa a întrebat:

Bună!happy
Ce părere aveți despre utilizatorii TPU?
Aștept păreri argumentate.batting eyelashes
Mulțumesc!:*

Răspuns Câştigător
| JustForFewSeconds a răspuns:

Buna!happy

Eu cred ca unii utilizatori sunt normali, stupizi, "saraci"!tongue
dc?

Normali - utilizatorii care pun intrebari normale, obisnuite care raspund la fel fara a se milogi dupa funditze...deoarece acest site nu este unul de concurs ci unul pentru a ajuta oamenii!

Stupizi - utilizatorii stupizi sunt cei care cercesc funde si dau voturi rele (chir daca raspunsurile sunt bune)doar ca sa nu dea un vot bun ca"inteligent" sau "folositor", chiar si "amuzant" e bun (dar pe merit)!

Saraci - utilizatorii "saraci", ma refer in cei care nu au prieteni, voturi sau funde, nu ai raspunsuri castigatoare sau folositoare nici intrebari nu pun...sunt cei mai mult care au facut un cont doar ca sa aiba ce face.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Majoritatea din ce am intalnit chiar daca sunt si copii mici stiu sa se respecte intre ei si fata de mine.

| Mariusssss a răspuns:

In marea lor majoritate utilizatorii TPU sunt niste minti stralucite. Foarte inteligenti ei te pot intreba Cat este ceasul? Maine oare rasare soarele? Ce mai faci? Ce culoare au ochii tai?
Anumite intrebari fara un continut stupid sunt respinse pe motiv de irelevanta ceea ce demonstreaza clar ca si administratorii acestui site sunt tot atat de inteligenti. Una peste alta TPU este un site autentic romanesc, unde oamenii isi etaleaza cu nonsalanta istetimea inchipuita si rareori ai parte si de normalitate. TPU ar trebui sa insemne prin traducere...toata prostimea unita. Nice day!

| Victor_4819 a răspuns:

Pai... Ce parere ai despre tine? Si tu esti utilizator TPU...