| sakura a întrebat:

love struckVreau niste pareri de la utilizatorii TPU... voi ce parere aveti despre Emo?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Suzzy_5903 a răspuns:

Hmm...Provin din familii destramate si se refugiaza in grupul lor de prieteni si fac anumite lucruri care noua ni se par ciudate.Asa simt ei ca trebuie sa fie.Persoanele EMO nu sunt chiar asa cum par.Sadicilaughing). Ei sufera si vor sa para mai puternici in fata celorlalte persoane.Nu avem noi de ce sa judecam persoanele. Fiecare isi face viata asa cum vrea big grin

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Sunt ok după mine. Nu am nimic cu ei, atâta timp cât stau la locul lor şi nu fac scandal că "eu sunt mare imo chid, lasă-mă în paaacee! nu ai voie să mă atingi!" şi chestii de genul ăsta. thinking
În fond e treaba fiecăruia de câte ori îşi vopseşte părul cu negru şi de câte ori îşi pierde o insignă.

| no1cares a răspuns:

Mmm'
nu prea ii sufar
dar imi place tunsoare la fte emo

| TwEEty_9286 a răspuns:

Eu nu am nimic in potriva cu ei adica nu pot spune ca sunt contra dar nici pro pentru ca persoanele 'emo'isi fac rau singure uneori pentru ca ei chiar sufera dar alte persoane fac asta pentru ca este o moda! pa pa*

| zapa1 a răspuns:

Nu am nimic cu stilul lor, dar nu sunt de acord cu taierea pe maini

| Angelsergiuboy a răspuns:

Oameni fara viitor

| Byuuu_1417 a răspuns:

Foarte cool. Eu ador frizurile emo si stilul lor.