| BiaBubulina a întrebat:

ce puteti sa-mi spuneti despre tel nokia 5230? e bun, merge bine?

Răspuns Câştigător
| MadduM a răspuns:

Am avut și eu telefon Nokia 5230! Deci, în primul rând, îmi place foarte mult designul telefonului. În orice caz, telefonul e bun. Am fost mulțumită de el. Bateria ține în jur de 5-7 zile. Pozele și videoclipurile ies clare, dar telefonul nu are blitz. "Camera foto are doar 2 megapixeli, insa inregistreaza totusi la 640 x 480 " Este în jur de 550-700 lei depinde de magazine, dar merită. Are o grămadă de opțiuni! Ți-l recomand cu cea mai mare încredere. Touch-ul merge bine! Nu mi-a făcut probleme deloc.
Sper că te-am ajutat și baftă în căutarea telefoanelor!

8 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

E foarte bunwinking

| filipm2001 a răspuns:

E SUPER. E smartphone, are touchscreen, bluetooth, GPRS, radio, MP3/MP4 player, aplicatii Ovi, Java, 16, 7 milioane de culori si suporta card de pana la 16GB ideal pentru muzica si filmulete. Si pretul e fantastic pentru cat de dotat este:
http://goo.gl/Prd8r
Daca iti convine pretul, transportul e gratis si plata se poate face la livrare, deci n ute costa nimic in plus.
Succes;)

| cockye a răspuns:

Http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-5230-2611

Uite aici toate informatiile despre telefon.Parerea mea este ca e un telefon frumos si bun. Citeste pe site si faci cum crezi :d.

| PisssiMicc a răspuns:

Nu merge ca nu are picioare

| PisssiMicc a răspuns:

Da este bun

| Deyutza1997 a răspuns:

Da este foarte bun...si sora mea il are si este foarte bun... funda?big grin

| ellutza_9658 a răspuns:

Da este fff bun si eu am de acesta si merge perfect imi place il am de 1 an si parca e ca nou... parerea mea daca vrei sa ti iei de acela e o alegere fff buna.kiss** funda... pilizzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt foarte multe chestii de spus: 1) merg aplicatiile pe el foarte bine; 2) viteza mare de navigare 3) eu zic ca e cel mai bun telefon deoarece l-am scapat de mii de ori si tot mai merge foarte bine tongue laughing