| DiannaDia a întrebat:

Ce trebuie să activez ca să mi se vadă datele, pozele şi locurile atunci când cineva pe care nu-l am la prieteni se uită pe profilul meu de facebook?

Fundă.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la setările contului, setare confidențialitate, clic pe Public.
Pa, pa.

| pchome a răspuns:

Dai la setari de acolo de unde te deconectezi si dupa ai o lista in partea stanga si dai la a 3 a (confidentialitate)si dupa ai acolo cine poate sa imi vada lucrurile si dai la public