| andreea_2617 a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta cu o poveste pentru pagina mea de pe facebook, poveste de dragoste dau funda!

1 răspuns:
| Andreeaa56830 a răspuns:

Pai se poate numi un jurnal al sperantei si poate fii despre doi tineri care au prieten si prietena, dar care simt ca nu pot traii unul fara celalalt, desi el a inselat-o. si in sfarsit ei se casatores, iar elincepe sa bea si sa nu mai vina acasa si ea il paraseste. sfarsitul va fi unul fericit pentru ca el s-a schimbat si s-a hotarat sa aprecieze ceea ce are.