| Dee0tzaA a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa imi gasesc un job part-time(sa impart pliante sau ziare), in Alba Iulia, nu conteaza varsta pentru ca daca chiar e necesar o pun pe mama sa se inscrie si sa fac eu treaba in locul ei. Ceva site-uri de unde pot afla mai multe informatii, sau ziare, sau ceva...va rog ajutati-ma cat mai repede! Multumesc.

2 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Nu cred ca o sa iti reuseasca faza cu " pun pe mama sa se inscrie ", la sigur nu-ti reuseste, cauta pe net la ziare anunturi, cumpara ziare, in maxim 3 zile iti gasesti de munca daca faci asa. Oricum pentru pliante sau ziare se accepta orice varsta de la 14 ani in sus. Eu stiu un tip care a impartit pliante pentru un salon, sau cum s-o numi, de masaj erotic, ehh, el avea doar 14. Deci ai toate sansele zic eu dau ai macar 13 sau 14.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit pana la urma?