| Mayy a întrebat:

Dac vreau sa cumpar de pe Amazon.com, dar nu din America. pentru ca taxele de transport, vama si altele sunt mari, exista ceva filiale de magazine in Europa? pentru Amazon? Stiti cumva siteurile magazinelor? Eu nu vreau sa comand de pe site-ul amazon.com. pentru ca am inteles ca nu iti vine coletul la posta sau acasa ci la vama.

1 răspuns:
| newintown a răspuns:

Situl e amazon.com, dar din cate stiu eu, trebuie sa fie si in europa de ex. Germania happy