| BiaBubulina a întrebat:

Deci am un Nokia 5230 si melodiile se aud foarte incet. Cum sa fac sa se auda mai tara in afara sa tin mana la difuzor. Funda!

Răspuns Câştigător
| AlexTPU13 a răspuns:

De obicei unele la unele telefoane Nokia, se aude încet că nu are difuzorul mare (puternic). Încearcă să da-i volumul la maxim. Dacă nici aşa nu merge, desfă telefonul şi curăţă difuzorul cu puţină vată. Dacă nu merge nici aşa, du-l la reparat sau cumpără difuzor nou.

1 răspuns:
| smart22 a răspuns:

Foloseste un cod pentru a auzi mai tare dar nul da prea tare s-ar putea strica difuzoru