| Meowyes a întrebat:

Deci sa va zic. laughing Am cumparat o cartela reincarcabila cosmote cu 5 euro si am razut putin cam tare codul laughing acum nu se vad unele cifre si nu imi pot da seama ce scrie acolo. Cum fac sa primesc iar codul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i mai faci.
Poti incerca combinatii de cifre prin inlocuire, dar stiu ca nu poti tasta prea multe coduri gresite ca iti anuleaza accesul la serviciul de reincarcare.Suna la un operator si poate o sa-ti ceara coduri de pe cartela.El poate verifica daca a mai fost introdus codul de reincarcare si cred ca te poate ajuta.Alte solutii nu prea sunt.