| ada02 a întrebat:

Bună,doresc să ma transfer la o altă şcoală, intrebarea este ce acte îmi trebuie pentru asta? Şi cam în cât timp se poate face transferul?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui clasa in care urmeaza sa intri.
Daca ai intrat acum la liceu nu te poti transfera decat dupa semestrul I si numai daca ai media de admitere cel putin egala cu a ultimului intrat.
In orice ca iti trebuie doar cererea de transfer, daca este aprobat transferul noua scoala o sa-ti ceara actele de la scoala actuala.