| Anonime a întrebat:

Eu aveam un cont pe conquiztador si ma logam prin facebook, dar acum mi-am sters contul de fbook si nu stiu ce parola am.straight face Problema e ca am trimis un fel de cerere precum ca "am uitat parola" si spuneau ca o sa mi se trimita un email cu parola.Asta se intampla acum o luna, si vreau sa zic ca nici pana in ziua de azi nu mi-au trimis nimic...sadAm verificat si in spam, dar degeaba.Am incercat sa imi fac un cont nou si degeaba!straight face Aceeasi poveste... Va rog, ce pot face in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| brutus123 a răspuns:

Daca ai sters Faceebook inseamna ca nu mai ai contul. Daca aveai contul pe id-ul actual nu mai merge sa faci alt cont.Mai bine iti faci un id nou si iti faci contul de pe respectivul.Bafta la jucat. Poate jucam amandoihappy

1 răspuns:
| Anonime explică:

Mi-ar face placere.