| Alexandra_Mihalache_1995 a întrebat:

Buna,imi puteti spune care este programul de functionare al bazarului din Suceava? Sau daca nu stiti va rog sa imi spuneti daca este deschis duminica? mersi mult!

2 răspunsuri:
| hainutze a răspuns:

Buna..este deschid duminica de dim la 7 -8 pana la 1-2 depinde daca este aglomerat este deschis mai mult..doar luni este inchis in restul zilelor acelasi program este happy

| hainutze a răspuns:

Buna,este dechis duminica de la 7 la 2, doar luni este inchis, iar in restul zilelor acelasi program.