| ctina a întrebat:

Buna!

Imi puteti spune va rg cam cat ma costa un bilet de avion din Romania si pana in Texas (San Antonio mai exact)?

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Îţi recomand să foloseşti site-ul Vola.ro în căutare poţi să ceri să îţi caute după traseu şi ai variante de la low-cost până la cel mai scump. Oricum preţul variază în funcţie de locuri, unde găseşti vacante. Trebuie, dacă te decizi, să faci o rezervare. Aşa, după cum m-am uitat eu, s-ar putea să fie un preţ pornind de la 892 de Euro (cu escală la Londra) la 1531 de Euro cu variante de escala la Londra sau la Denver. Cred ca acesta este drumul dus-întors. Vezi că poţi selecta şi doar drumul dus. Atunci este mai ieftin, pe moment, dar poate fi mai scump ulterior. Adresa de net la vola.ro este
http://www. vola.ro/

| baru a răspuns:

Sall. In jur de 1000 dolari. Pa!