| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie care ar fi continentul, insula sau tara unde se poractica cel mai mult surfingul.Si dati-mi si un site in care sa ma convingeti.Eu cred ca Australia e continentul unde se pracatica surfingul cel mai mult.Dau funda la cel mai convingator raspunshappy.

Răspuns Câştigător
| tibyramos a răspuns:

Uite topul țărilor unde surfing-ul este "la el acasă" :
http://snow.co.nz/forum/surfing-chat/1527/

2 răspunsuri:
| NextTime a răspuns:

In principiu da, ai dreptate, dar majoritatea oamenilor din Australia au piscina interioara din cauza pericolelor din ocean (in mare parte rechinii)... cel mai des; surfingul este intalnit pe insulele de vacanta; Costa Rica etc...

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru NextTime):

Multumesc pentru raspunshappy