| Larisaaaa a întrebat:

In martie o sa am un proiect cu mai multe clase in Franta in orasul Lille. Stiti cum este orasul ...cine a fost...? Am vazut poze dar nu imi pare ceva interesant. Funda

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Asa e, nu este foarte interesant. ce mi s-a parut interesant a fost numarul de "gotici" pe care i-am vazut pe strada, e plin orasul, nu cred ca am mai vazut atat de multi pe undeva, nici adunati din mai multe locuri la un loc happy

| Larisaaaa explică (pentru mixxjim):

Gotici. straight face rolling on the floor multumesc de raspuns.

| mixxjim a răspuns (pentru Larisaaaa):

Cu placere happy ce ti se pare amuzant? termenul folosit sau ca erau singurul lucru interesant? asa le stiu eu denumirea, li se spune altfel?