| onlyketoops a întrebat:

Maine vreau sa ma duc la un sediu Fan Curier din orasul meu cu scopul sa trimit un colet intr-un alt judet.Problema e ca nu stiu cum se procedeaza pentru ca destinatarul trebuie sa-mi plateasca ceea ce este in colet si sa plateasca si taxa de transport.Intrebarea ar fi daca eu ar mai trebui sa platesc si cum primesc banii de la destinatar?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Le spui ca doresti sa trimiti coletul cu plata ramburs si ca doresti ca taxele sa fie platite de catre destinatar, sa ai buletinul la tine, si adresa lui (a destinatarului completa) si neaparat numarul lui de telefon, altfel nu se accepta expediarea coletului daca nu-l pot suna!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns:

Nu trebuie sa te duci tu, vine masina acasa, trebuie doar sa suni si sa spui ca ai un colet de trimis!