| n1445 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe youtube si vreau sa imi schimb numele. Imi puteti spune daca il pot schimba, daca da: cum? big grin

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Numele contului nu il poti schimba. Dar poti schimba titlul canalului. Intri pe canal, dai click pe "Setarile canalului" apoi dai la tabul "Informatii si setari" si ai acolo titlul canalului.

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Din păcate nu-ţi poţi schimba userul de pe youtube, doar parola şi poza... Se mai discută pe tema asta oricum, ar mai fi o posibilitate să-ţi faci cont pe google+ şi să alegi acolo numele pe care îl vrei pe youtube, apoi îl transferi dincolo ca şi în videoclipul de mai jos, ai un tutorial aici: http://askville.amazon.com/......rViewer.do
Baftă!

| Kgh13023 a răspuns:

Cauta pe YouTube: 'how can you change your youtube account name'. Acolo o sa gasesti o multime de video-uri care iti explica ce trebuie sa faci.
Succes!