| PlAyfuLl_aNgeL a întrebat:

Nu am USB la telefonul meu, nu stiti pot downloada de undeva bluetooth pentru Pc care sa si functioneze sau trebuie sa il cumpar? De unde il pot cumpara si cat costa? Sau daca exista pe net vreun program de genu asta pls spuneti-mi si miebig grin

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Mda exista si pe net dar nu stiu unde si de cumparat incearca domo, altex, Iulius Mall... costa cam 30-60 lei

| Anonimusss a răspuns:

Eu nu cred ca exista pe net...eu am cumparat si arata ca un stick si sta in unitate mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista de pe net dar de la gsm gasesti si u costa foarte mult 30-50lei ...este foarte eficient
succes