| ale1 a întrebat:

Nu va suparati! Imi zice si mie cineva care e programul de modificat poze si de unde pot sa il downloadez? Multumesc

7 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Mie imi place cel mai mult photo scape!love strucke f. bun...

daca vrei, cere-mi id-ul si ti-l dau eu pe mess.winking

| LittleZyzy a răspuns:

Sunt mai multe, Photoscape este foarte util si usor de folosit, unele sunt chiar dificile.

| alexa a răspuns:

Http://photoscape.en.softonic.com/
uite aici...;)bafat la editat

| dinusinziana a răspuns:

Exista multe. cel mai performant este Photoshop CS4. dar este extrem de complicat de folosit. photoshopul se foloseste pentru efectele speciale din filme. spre exemplu rani reale sau efecte gen starwars. il poti gasi pe softpedia.com sau chiar si pe google. scrii la search download Photoshop si iti va arata o lista de linkuriwinkingdaca vrei ceva mai usor de folsit, iti recomand Photoscape. sursa de download este aceeasi happy

| dinusinziana a răspuns:

Cu mare placere

| ale1 explică:

Multumesc mult dinu sinziana

| syrusdragonoid a răspuns:

Picassa