| qwerty1234 a întrebat:

Buna seara, eu sunt pe reteaua Orange si am un abonament de doi ani care mi se termina doar vara viitoare dar as vrea sa mi-l schimb pentru ca nu sunt multumit de acesta, s-ar putea oare sa imi schimb abonamentul pe unul mai scump inaintea terminarii contractului actual?

1 răspuns:
| El3m3ntul a răspuns:

Da,se poate (din cate stiam eu) dar trebuie sa platesti o anumita suma de bani un fel de despagubire(nu cred ca este o suma mare)altfel nu ai cum sa il schimbi poate sa iei altul si sa il ai si pe actualul daca vrei sa nu platesti.