| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara. Imi poate recomanda cineva o vopsea de par care sa si tina mai mult timp?

6 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Vopsea pentru? Par, sprâncene, pereți, lemn, metal etc.

| Viorelaa26 a răspuns (pentru sweetys):

Pentru par! Am si specificat ca pentru par.

| sweetys a răspuns (pentru Viorelaa26):

Nu am văzut?

| mihaela000ela a răspuns:

Indiferent de tipul de vopsea, nuanța tot se va modifica în timp, iar cauzele sunt diverse. De la mineralele din apa de duș, de la radiațiile UV și expunerea la soare, până la utilizarea excesivă a instrumentelor de styling încălzite: aceștia sunt factorii care modifică în timp culorile, iar unele nuanțe sunt mai sensibile decât altele.Un brand renumit, Alfaparf Milano, are o gamă de vopsea permanentă fără amoniac, Alfaparf Precious Nature, cu acțiune de protecție a culorii.

| Viorelaa26 a răspuns (pentru mihaela000ela):

Firma de curatenie. nici eu nu stiu numele firmei. Mi-a zis ca rezolvam daca e angajarea cu o copie de buletin fara analize chestii de genul. Maine vb mai multe detalii. Daca semnez contractul un exemplar va trebui sa ramana la mine, nu?

| mihaela000ela a răspuns (pentru Viorelaa26):

Meriti o fundita! ContractulL., sa ramana la tine! il meriti!