| CristalMine a întrebat:

Buna seara TPU! Am nevoie de un raspuns URGENT! Cum activez serviciul roaming in Orange? Trebuie sa plec la noapte in alta tara si nu stiu cum sa-l activez. Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| alexpahar a răspuns:

Suni la 450 si spui la cine iti raspunde ca vrei sa-l activezi pe o anumita perioada de timp.

| lauryk24lauryk a răspuns:

Pai si eu a trebuit sa plec si tot in oringe eram si maui exact trebuie sa suni la oringi si intrebi pe cel care iti raspuntde si sigur iti va spune sper cati foloseste macar partiam, te-as da si numarul la care sa suni dar nu il mai stiu si acum sunt in Vodafone... :*

| lauryk24lauryk a răspuns:

Pai si eu a trebuit sa plec si tot in oringe eram si mai exact trebuie sa suni la Orange si intrebi pe cel care iti raspuntde si sigur iti va spune sper cati foloseste macar partiam, te-as da si numarul la care sa suni dar nu il mai stiu si acum sunt in Vodafone... :*