| SarosBogdan a întrebat:

Buna seara.
Va rog mult sa imi ziceti daca pot sa recuperez un cont de facebook.
Am doar adresa de maill, ata.
Am uitat ambele parole, ce pot face?
Dau funda celui/celei care raspunde urgent. Si concret.

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Cauti in adresa de mail datele de logare, in mail, sau cand intri pe fb scrii id si la parola una la nimereala si dupa iti va aparea ca tiai uitat parola dai acolo si te vei descurca, dar nu stiu sigur daca exista aceasta varianta

9 răspunsuri:
| SarosBogdan explică (pentru IonutGaby):

Dar sa sparg o parola la facebook sau mess, se poate?

| IonutGaby a răspuns (pentru SarosBogdan):

Nu ai cum, nici hack-erii nu prea stiu, sunt diferite programe dar sunt keylooger

| SarosBogdan explică (pentru IonutGaby):

Merci pentr~u sinceritate.

| IonutGaby a răspuns (pentru SarosBogdan):

Cu placere

| Directioner4ever13 a răspuns (pentru SarosBogdan):

Nu cred ca se poate daca ai uitat ambele parole ca si eu ma aflu in aceeasi situatie si nu am reusit sa recuperez contul... in fine am gasit site-ul asta dar nu stiu daca merge http://finalfbelitehack.blogspot.ro/......al.html... daca functioneaza ma poti anunta si pe mine te rog? :D

| SarosBogdan explică (pentru Directioner4ever13):

Asta imi apare... Survey Verification
The content you are trying to view is hidden, please complete One survey below to acces this page. All of the surveys are FREE, Is a human verification method.
Win an iPhone 5!
What do your Tarot cards say?
Ia Testului IQ �i de a afla cât de de�tept e�ti!
Face�i testul IQ. Se aplic� rate mobile.
Joaca cele mai bune jocuri acum! Se aplic� rate mobile. daca tu te descurci cu ea anunta-ma si pe mine.

| Directioner4ever13 a răspuns (pentru SarosBogdan):

Pai trebuie sa faci un test din ala cred...

| SarosBogdan explică (pentru Directioner4ever13):

Si ai ancercat sa vezi daca poti face tu vreun test?

| SarosBogdan explică (pentru Directioner4ever13):

Nu merge, te pune sa raspunzi la cateva antrebari, la care te costa un sms 1, 50euro... daca ai bani fauo tu. Eu nu am bani de aruncat... bafta