| Luci88 a întrebat:

sunt in olanda, si sunt pe reteaua Lebara, am credit pe cartela, si cand dau sa intru pe internet zice, conectarea a Esutat!
si in Romania imi mergea netul pe orange, am mai bagat odata setarile si tot nu merge, ce poa sa aiba? am si tel pe orange si ntot asa zice!
ma puteti ajuta ce sa fac?
Funda:*

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Buna happy eu sunt in belgia si am exact aceeasi problema :p apropo, intra pe privat happy

2 răspunsuri:
| Luci88 explică:

Mai Safir, "inapoiatule" Lebare este o Retea din Olanda! Bine ca u nu ai de unde sa stii mai laes sa fiii crescut la tara...intra si cauta pe google sa te convingi si u! ignor

| kaTTsu a răspuns (pentru Luci88):

Hoo tanti nu te agita ca iti creste colesterolu, ce te agiti asa mai rau ca pepsi? a vrut sa fie o gluma inocenta.