| EfsunAtahan a întrebat:

Știe cineva se primesc cozonacii cu zaharină în pastiluțe dizolvate în lapte pentru a îndulci cozonacul? Stie cineva, o sa iasa dulci?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce vorbesti tu acolo?
...pastiluțe dizolvate în lapte pentru a îndulci cozonacul?
Poti invata sa te exprimi corect? Macar sa intelegem, ce vrei sa ne intrebi!

| EfsunAtahan explică (pentru Violleta2022):

Dacă nu Intelegi mai bine nu răspunde Eu am explicat destul de corect chiar nu înțelegi se fac in rola cozonacii dacă nu știai cred că nu se fac în tigaie E logic să te gândești Chiar nu vă puteți gândi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru EfsunAtahan):

O fraza fara nici un semn de punctie, nu este logica sau clara.
Incep prin a spune:
"Știe cineva se primesc cozonacii cu zaharină în pastiluțe dizolvate în lapte pentru a îndulci cozonacul?"
De unde sa stim unde se primesc cozonaci aia?
II duci la posta, la caminul cultural, la puscarie sau la spitalul de diabetici?
Unde vrei sa se primeasca?

Cat priveste cum se fac cozonaci, prin muntenia, de exemplu, cozonacii se pun in tava de coznaci cand sunt gata de pus la cuptor, nu in tigaie si nici in rola.
Ce treaba are tigaia sau tava, cu pastilutele de indulcit laptele?
De unde sa stim noi, daca primesc aia unde vrei tu sa-i duci, cu zaharina, zahar, in tava sau rola?
Incearca sa explici cat mai clar!

| EfsunAtahan explică (pentru Violleta2022):

Mai bine taci tu cum vreau asa scriu nu te tot una invata tu sa scriu.Nu mai raspunde la intrebarile mele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde sa se primească?

| EfsunAtahan explică (pentru suntserios):

In rola cred că nu în tigaie se fac cozonacii Mama știti si voi ca și mine. mai bine nu putem întrebarea dacă nu știi să răspundeți.

| suntserios a răspuns (pentru EfsunAtahan):

Invata sa scrii in limba romana daca vrei sa inteleaga careva ce scrii tu acolo si pe urma fa mofturi ca nu iti raspunde nimeni.

| EfsunAtahan explică (pentru suntserios):

Da o sa fac mofturi cat vreau ce nu te tot una mai bine taci.Prost