| Anne0510 a întrebat:

Am nevoi de un nume de carte (Tin sa spun ca in aceea 'carte' am povestiri si compuneri facute de mine.) si un nume de editura, dar inventate. Cele mai bune sugetii primesc funda. :3!

4 răspunsuri:
| Al3xinio a răspuns:

Fa-te inteles, vrei sa publici cartea respectiva si ai ramas in pana de idei referitor la nume sau e pentru vreun proiect la scoala. sau pentru arhiva personala...

| Anne0510 explică (pentru Al3xinio):

E un proiect.winking

| Anne0510 explică (pentru Al3xinio):

Este pentu un proiect si am ramas in pana de idei.

| Al3xinio a răspuns:

Daca respectiva carte e despre tine ai putea pune. Un strop din viata mea, o farama din viata mea. daca e ceva inventat... ceva in idee cu compunerea respectiva. Nu stiu despre ce e vorba sa ma exprim. ca si editura ai putea pune GoldBook, OkBook... ceva sa se termine sau sa contina book cred ca ar da binehappy