| SimaRobertLucian96 a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Atunci cand il aprind imi apare ecranul albastru insotit de mesaje iar dupa el se restarteaza! Acum sunt la laptopul verisoarei mele.

Dau funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Sunt 98% sigura ca nu gresesc, insa singura solutie ar fi sa duci laptopul la cineva ca sa til refornateze sau sa iti reinstaleze windows-ulwinking

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil s-a stricat placuta cu ram si nu are memorie. dul la un service sau incearca cu alt RAM.