| DmXTeCkTrYs a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Cand deschid calculatorul si imi apar iconitele pe Desktop imi apare o fereastra cu AutoPlay si se tot incarca, la un moment dat dispare si in cateva secunde iar apare. Mentionez ca am Windows Xp. Ce pot sa fac? Funda Repede

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi ce aplicatii ai bifate acolo!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

Ps. ia zi ce sti sa hackeresti?