| asddddcvbnnjiu a întrebat:

am si eu cateva intrebari. Am fost repatizat la un liceu din botosani si am intrat la profil mechanic ceia ce nu mi-am dorit! am fost si m-am inscris acolo la mecanica! acum vreau sa ma transfer la alt liceu cu profil diferit, turism si alimentatie! Cand si cum ma pot transfera? Ce sunt acele teste de diferentiere? La ce materi ar trebui sa le dau in situatia mea? Cand ma pot transfera cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Pai diferentele se dau la materiile de baza, de exemplu eu sunt la bio-chimie si daca cineva da la profilul meu, trebuie sa dea diferente la romana biologi si chimie.Si cel mai repede te poti transfera dupa primul semestru

1 răspuns:
| asddddcvbnnjiu explică (pentru Anonymous1995):

Mersi mult!