| ChrisHarrison a întrebat:

Am si eu o intrebare cam banala dar asta elaughing. Cum naiba poti tagui de pe telefon cu androi 22.3? Nu ca as avea de gand s-o fac dar m-a facut curioasa pentru ca am incercat de o mie de ori si nu a mers.

1 răspuns:
| Caty2000 a răspuns:

Sa spunem ca il vinzi cu 300 euro ( adica cu un pret mare). tu vrei sa ai de exemplu 150 euro pe telefon. oamenii vor spune, il iau cu 200-250 euro(adica mai ieftin cu mult) tu spui ca accepti si primesti mai multi bani decat ti-ai propus. la mine functioneazawinking succes la targuiala, sper ca te-am ajutat happy