| Erika120192 a întrebat:

Buna TPU :)
Am si eu o intrebare : Cum imi pot pune pe www.desenatori.ro la robrica profilul meu o imagine? daca se poate as vrea sa incarc niste poze de pe hi5
Uitati aici profilul meu :D dati-mi si mie comentariiiii pls :o3 http://www.desenatori.ro/desenator/305399/

Pup :* :X

Răspuns Câştigător
| HarryPotter a răspuns:

Intri pe hi5. te duci la poza pe care o vrei.deasupra pozei scrie afisare linkuri pentru fotografii. dai acolo si dai copy Adresa. apoi intri pe www.desenatori.ro te loghezi si dai la modificare profil.acolo sus ai niste chestii pe care trebuie sa le alegi tu cum vrei:culoarea cu care scrii, marimea etc.si sunt 4 randuri cu tot felul de optiuni.al 4-lea rand incepe cu 2 glubulete, apoi este o ancora si apoi este un patrat micut cu un munte. dai pe el. ti se va deschide o casuta numita Proprietatile imaginii. apoi scrie acolo URL.In acea casuta tu dai paste(ca mai devreme ai dat copy la imaginea de pe hi5.si dupa ce ai dat paste apesi Bine sau Ok.depinde ce iti apare.si apoi dai trimite.cam asta e. sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Fara suparare n-ai talent o, o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face nu sunt prea interesante