| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema >:" nu inteleg de ce nu pot instala Adobe flash player straight face. am incercat de multe ori dar nu stiu ce are. Pot sa il descarc dar nu pot sa il instalez. de ce? happy

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Probabil este de vină windows-ul sau nu acceptă versiunea pe care ai descărcat-o tu. Dezinstalează-l, şi instalează altă versiune. Mai veche, sau mai nouă.

| Gini a răspuns:

Dupa ce l-ai downloadat. Ai dat dublu click pe el (sau open) ii dai next next ceva de genul asta, si dupa trebuie sa ii dai restart la pc, si cand se aprinde pc, incepe din nou instalarea.
Bafta.

| Asdffd a răspuns:

Acum 2 zile am avut aceeasi problema.Eu cum nu stiu sa imi reinstalez Windows'ul l-am rugat pe tatal meu sa faca si iata acum imi merge straight face si mie mi se intampla asta dar nu stiu ce fel de problema are compu cu mine poate ma urasethinking laughing