| Anne2000 a întrebat:

Am un laptop cu wireless. Scriu codul de la modem si cand intru in internet explorer imi apare error, deci nu merge. Din ce cauza? Sau m-am gandit la altceva, se poate pune internet pe un stick obisnuit de 8 gb? Va rog ajutati-ma urgent, funda.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cauza ca ceva nu e configurat bine. Ori router ul ori conexiune de net la laptop.

A doua ta intrebare este absolut geniala. Tu chiar ai intrebat daca poti pune internetul pe stick? Pe bune? Chiar ai intrebat asa ceva?

| Anne2000 explică (pentru suntserios):

Stiu suna aiurea. rolling on the floor) Dar daca habar n-am la ce sa ma mai gandesc?

| Anne2000 explică (pentru suntserios):

Cum as putea sa-mi configurez laptopul? Te rog ajuta-ma. Ce sa-i fac?